Aktualnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

Sales specialist / Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
• budowanie długofalowych i trwałych relacji biznesowych
• systematyczne odbywanie spotkań z klientami
• tworzenie ofert handlowych
• prowadzenie negocjacji
• praca w systemie CRM
• dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z kontrahentami

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży B2B
• doświadczenie w branży elektrotechnicznej mile widziane
• prawo jazdy kat. B
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• obsługa komputera oraz pakietu Office
• otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
• zdolności negocjacyjne
• umiejętność słuchania
• chęć do odbywania podróży służbowych
• profesjonalne podejście do klienta
• samodzielność w działaniu i planowaniu

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie
• pracę w miłej atmosferze
• wszelkie niezbędne narzędzia pracy
• atrakcyjny system premiowania
• hybrydowy system pracy

Jeśli uważasz, że posiadasz odpowiednie kompetencje, skontaktuj się z nami wysyłając nam swoje CV na e-mail praca@e-kmb.com !

producenci

Dostarczamy części od czołowych producentów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.